Kredi kartı/Banka kartı ile satın alınan dijital biletlerinizin iadesi için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bilet bedeliniz işlem yaptığınız kredi kartınıza 3 ila 5 iş günü içerisinde iade edilecektir. Satış noktalarımızdan veya temsilci arkadaşlarımızdan nakit olarak satın alınan biletlerin iadesi için iletişime geçebilirsiniz. Geri dönüş sağlanıp 3 ila 5 iş günü içerisinde biletiniz iade edilecektir.

Bu kapsamda kural olarak tüm bilet satışları kesin olup etkinliğin iptal edilmesi veya ertelenmesi haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmemekte, değiştirilmemekte ve ücret iadesi yapılmamaktadır.

Bunun değişik sebepleri olabilir. Şöyle ki; kart limitinizin yetersiz olması, kartınızın internette yapılan işlemlere kapalı olması, hatalı kart numarası girişi, onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması gibi. Eğer bunlarla alakalı hiçbir sorununuz yoksa ve problemin bizden kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız bizle iletişime geçebilirsiniz.